Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Увага! Районна державна адміністрація продовжує термін прийняття документів для формування Громадської ради

У зв’язку з тим, що до райдержадміністрації не було подано заяв від інститутів громадянського суспільства, установчі збори по формуванню Громадської ради при райдержадміністрації 25 травня не відбулися.

Районна державна адміністрація продовжує термін прийняття документів до 30.06.2018 року.

Громадська рада при районній державній адміністрації (далі — громадська рада) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.

Строк повноважень нового складу Громадської ради при райдержадміністрації складає 2 роки.

Формування складу проводиться відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації ( далі – інститути громадянського суспільства),  які  зареєстровані в установленому порядку та провадять діяльність  на території України.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади.

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які  особисто присутні на установчих зборах та кандидатури  яких  внесені  інститутами  громадянського  суспільства.
Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більше, як 35 осіб.

Для участі в установчих зборах, ініціативній групі з підготовки та проведення установчих зборів подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:

- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інститут громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

- дозвіл на обробку персональних даних;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);

- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
Документи надсилаються поштою або приймаються наочно ініціативною групою до 15 травня 2018 року (крім вихідних та святкових днів) з 8.00 до 17. 00 за адресою: 23400
смт Муровані-Курилівці, вул. Соборна,74
Мурованокуриловецька райдержадміністрація,  1 поверх.

Уповноважена особа: Кузь Олександр Володимирович – начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Контактний телефон: 2-17-03
Ел. адреса: orgviddilmkrda@ukr.net (у темі листування вказати: «Установчі збори Громадської ради»).

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів  із формування Громадської ради при Мурованокуриловецькій райдержадміністрації  щодо складу учасників установчих зборів буде оприлюднено на офіційному веб -  сайті райдержадміністрації. 

Установчі збори відбудуться 31 липня 2018 року  об 10 годині в залі засідань райдержадміністрації.

УВАГА! Місце та час проведення установчих зборів може бути змінено. Слідкуйте за оновленою інформацією на веб – сайті райдержадміністрації.

 « повернутися до списку оголошень