Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Субсидії для фермерських господарств

Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств у 2019 році надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 106 зі змінами від 30 січня 2019 р. № 126.

1)  Новоствореним фермерським господарствам

 у період їх становлення (перші три роки після його створення) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60 000 гривень на одне фермерське господарство.

2) Фермерським господарствам (крім новостворених)

надається бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 12000 гривень з розрахунку на одного члена фермерського господарства, який є членом фермерського господарства на момент подання заявки для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 40000 гривень.

Фермерському господарству (крім новостворених) голова якого на момент подання заявки має вік до 35 років, бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) надається у максимальному розмірі.

При цьому необхідно враховувати, що зазначена вище допомога надається фермерському господарству, чистий дохід (виручка) якого від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік становить до 20 000 000 гривень, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення.

Додатково повідомляємо: 

ознайомитись зі зразками заявок можна на сайті Укрдержфонду у розділі  «ФОРМИ ЗАЯВОК ДЛЯ ПОДАННЯ НА СУБСИДІЇ»;

адреси регіональних відділень Укрдержфонду зазначені у розділі «ДИРЕКЦІЯ ТА РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ».

 « повернутися до списку оголошень