Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Проекти розпорядження

ПРОЕКТ

 

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА
АДМІНІСТРАЦІЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

       березня  2017 року                                                                               №

 

 

Про затвердження натуральних

норм забезпечення населення твердим

паливом і скрапленим газом, згідно з

якими у 2017 році населенню надаються

пільги і житлові субсидії готівкою для

відшкодування витрат на їх придбання

за рахунок відповідної субвенції з

державного бюджету місцевим бюджетам

 

         Відповідно до статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 102 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2016 року № 540 «Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу», постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 2016 року № 399 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки»:

 

         1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, згідно з якими у 2017 році населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету: дві тонни твердого палива на домогосподарство з граничним показником вартості 2162,00 гривень за одну тонну; два балони (42 кілограми) скрапленого газу на рік на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи; чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб з граничним показником вартості 216,20 гривень за один балон на домогосподарство на рік.

 

         2. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, згідно з якими у 2017 році населенню надаються пільги, виходячи із розрахунку вартості однієї тонни твердого палива з граничним показником вартості 2162,0 гривень за одну тонну та одного балону скрапленого газу з граничним показником 216,20 гривень за один балон на домогосподарство на рік.

 

         3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:

         проводити розрахунки розмірів пільг та субсидій на тверде паливо та скраплений газ на підставі натуральних норм, затверджених цим розпорядженням;

         надавати пільги на тверде паливо у натуральній формі або готівкою;

         надавати пільги на скраплений балонний газ готівкою.

 

         4. Головному спеціалісту - юрисконсульту апарату райдержадміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області та оприлюднити в засобах масової інформації.

 

5. Розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування в засобах масової інформації та застосовується з 1 січня 2017 року.

 

         6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Козачишена В. П.

 

 

Голова   районної

державної адміністрації                                                     Сергій Ладан