Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Підприємства, установи та організації району

 

 

№ п/п

Назва підприємства, установи, організації

Прізвище, ім’я, по-батькові керівника

Робочий телефон

1

Автобусна станція

Химич
Галина Іванівна

2-10-59

2

Приватбанк

Стенгецький
Віталій Миколайович

(098)

6282062

3

ВОД АПБ “Аваль”

Сінчук
Галина Петрівна

2-13-51
2-18-60

4

ВАТ «Ощадбанк»

Фунчак
Людмила Григорівна

2-20-94

5

РАГС

Мізірійчук

Світлана Вікторівна

2-11-74

6

Завідувач відділення організації сан.-гігієнічних досліджень Барського іра-йонного відділу лабораторних дослід. Державної установи «Вінницький обл. лабораторний центр Держсанепідслужби України

Юрченко
Іван Васильович

2-21-04

7

Управління Держпродспоживслужби у МК районі

Бирка

Валерій Вікторович

2-13-42

8

Районна державна лікарня ветеринарної медицини

Левченко

Валентина Василівна

2-12-87

9

ДП завод “Маяк” “Анод”

Ганущак
Микола Федорович

2-11-33

10

ТОВ "Вінтор"

Сопов
Сергій Анатолійович

2-15-64

11

ПАТ «МК завод мінводи “Регіна”

Кагляк
Ілля Максимович

2-10-47

12

ТОВ “Будматеріали”

Михайлюк
Олександр Михайлович

2-28-12

13

ВАТ НАСК “Оранта”

Ільніцька

Тетяна Василівна

2-16-38

14

Районний суд

Тучинська

Наталія Василівна

2-10-69

2-15-04

15

Прокуратура району

Грималюк

Вадим Васильович

2-10-81

2-12-61

16

Могилів-Подільське відділення ГУНП України у Вінницькій області

Горобець

Вадим Миколайович

2-17-34

17

Мурованокуриловецький районний сектор ГУ ДСНС у Вінницькій області

Німець
Віталій Васильович

2-11-73

18

Мурованокуриловецька спілка споживчих товариств

Ніжинська
Ганна Яківна

2-17-06

19

Споживче товариство

Пилипчук
Лариса Михайлівна

2-12-92

20

СТ “Виробничник”

Ніжинський
Леонід Станіславович

2-17-06

21

СТ “Лідер”

Білохатнюк
Валентина Дмитрів

2-14-10

22

СТ “Шанс”

Класонова
Любов Григорівна

2-12-48
2-27-48

23

СТ «Тріумф»

Вакуляк
Жанна Миколаївна

2-13-57
2-26-68

24

СТ «Лакомка Т»

Горбешко
Галина Михайлівна

2-19-65

25

ПП «Меркурій»

Лебедюк
Юрій Миколайович

2-26-26

26

Цех телекомунікаційних послуг №13 Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»

Скубеник
Станіслав Михайлович

2-41-15

27

МК ЦОС №3 Шаргородського ЦПЗ № 4

Колосінська
Алла Євгенівна

2-16-37

28

ТОВ “МТС – Агромаш”

Бойко
Олексій Миколайович

2-10-05

29

СО «МК електромережі» ПАТ «АК Вінницяобленерго»

Пушкар
Анатолій Володимирович

2-10-78

30

ТОВ МК міжгосподарське підприємство по птахівництву

Литвинюк
Іван Никанорович

--

31

ТОВ “Будсервіс”

Дубова
Олена Іванівна

2-10-65
2-14-17

32

Філлія "МК райавтодор"ДП «Вінницький облавтодор"

Качуровський

Борис Антонович

2-13-54
2-16-48

33

Районна друкарня

Колісник
Євгена Петрівна

2-15-23

34

ДП «Комунальник»

Олійник
Микола Іванович

2-17-28

35

ДП «Мурованокуриловецький водоканал» КП «Вінницяоблводоканал»

Андрущак
Костянтин Леонідович

2-25-54

36

ТОВ “Послуги ”

Мельник
Надія Михайлівна

2-22-52

37

Загальноосвітня санаторна школа-інтернат для дітей з захворювавнням серцево-суддиної системи

Стозуб
Олександр Іванович

2-11-88

38

НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія» смт Муровані Курилівці

Вудвуд

Лариса Степанівна

2-12-89

39

СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт Муровані Курилівці

Пушкар
Людмила Михайлівна

2-10-32

40

ДНЗ ясла-садок № 1 “Дзвіночок» смт Муровані Курилівці

Коломієць
Тетяна Іванівна

2-21-88

41

ДНЗ ясла-садок № 2 “Сонечко»
смт Муровані Курилівці

Цикалюк
Ніна Миколаївна

2-21-50

42

Районний Будинок дитячої та юнацької творчості

Євчук
Катерина Едуардівна

2-12-01

43

КУ «Районний метододичний кабінет»

Цимбалішина
Надія Іванівна

2-10-46

44

Лікарня планового лікування

Олійник

Мирослав Вікторович

2-10-02

45

КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги

Сидоренко
Лариса Генріхівна

2-17-72

46

Районний будинок культури “Жовтень”

Літвін
Наталія Миколаївна

2-12-75

47

КП «Мурованокуриловецька районна кіновідеомережа»

Стенгецький
Микола Олександрович

-

48

Центральна районна бібліотека

 Тарановська

Тетяна Василівна

2-11-97

49

Дитяча музична школа

Грицай
Віктор Борисович

2-10-63

50

КУ «Територіальний центр соціального обслуговування району»

Войтенко
Володимир Петрович

2-25-59

51

Районна ДЮСШ

Ціона
Анатолій Олександрович

2-12-96

  52

ПП районної газети “Наше Придністров’я”

Кубляк
Світлана Анатоліївна

2-10-90
2-11-82

  53

КП «Районна редакція ефірного радіомовлення

Добровольська
Валентина Володимирівна

2-41-50

  54

КУ «Районний трудовий архів»

Ступко
Василь Михайлович

2-14-07

55

ДП «Могилів-Подільський лісгосп» Мурованокуриловецьке лісництво

Слободецький
Микола Францович

2-13-25

56

ДП «Могилів-Подільський лісгосп» Котюжанівське лісництво

Бурик
Василь Васильович

3-94-55

57

Мурованокуриловецький райагроліс

Кушнір
Сергій Валентинович

2-18-65

58

Станція Котюжани

Кабак
Руслан Миколайович

3-63-40

59

ТОВ «Котюжани- зерно»

Нагорняк
Роман Васильович

2-19-37

60

ПрАТ «Вінницяоблпаливо»

Білик
Віталій Петрович

3-63-84

61

Державна нотаріальна контора

Карасевич
Олег Іванович

2-13-08

62

Приватний нотаріус

Доля
Тетяна Іванівна

2-41-51

63

Провідний спеціаліст відділу біологічного захисту та роботи з пестицидами державної иробн.ітарної інспекції Вінницької иро..

Івінський
Сергій Дем’янович

2-11-44

64

Головний спеціаліст сектору страхових виплат організаційної медичної реабілітації  та соціальних послуг Барського  відділення управління дирекції Фонду соціального стахування України у  Вінницькій області

Молдован
Ірина Ігорівна

2-24-26

65

ДП «Центр державного земельного кадастру»

Зінченко
Сергій Михайлович

2-30-40

66

Міжрайонне бюро технічної інвентаризації

Мельник
Михайло Васильович

2-41-73

67

Районний сектор управління державної Міграційної служби України

Семенюк
Інна Анатоліївна

2-17-98

68

МРВКВІ УДПтСУ

Мельник
Анатолій Васильович

2-23-16

69

Районна рада ветеранів

Макітрук

Віктор Семенович

2-15-70

70

Союз «Чорнобиль України»

Андрущак

Ольга Миколаївна

2-21-26

71

МК районний відділ державної виконав-чої служби Голловного територіального управління юстиції у Вінницькій області

Гевко

Олена Миколаївна

2-11-60