Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

   Жнива в районі продовжуються

Дата створення: 13:21 06.08.2018, Переглядів: 71

           На даний час в господарствах району тривають жнива.

Валерій Коровій: Усі перші класи Вінниччини, чи то в місті, чи то в селі, повинні відповідати стандартам «Нової української школи», для цього в області є усі передумови

Дата створення: 13:20 06.08.2018, Переглядів: 59

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 6 серпня провів робочу нараду з директорами департаментів та служб регіону з актуальних питань життєдіяльності Вінниччини.

Інформація фінансового управління про виконання районного бюджету Мурованокуриловецького району станом на 02.08.2018 року

Дата створення: 16:27 03.08.2018, Переглядів: 101

До загального фонду районного бюджету станом на 02 серпня 2018 року  надійшло доходів в сумі 115 038,0 тис.грн., при уточненому плані на січень-серпень 128 189,8 тис.грн., що складає 89,7 відсотків, в тому числі за серпень надійшло доходів в сумі 2 550,8 тис.грн.

Валерій Коровій: Сімейні лікарі є базовим елементом первинки, тому вони мають працювати в найкращих умовах

Дата створення: 16:20 03.08.2018, Переглядів: 105

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій сьогодні, 3 серпня,під час робочої поїздки до Немирівського району. Очільник області ознайомився із роботою міського та районного  центрів ПМСД,  оглянув робочі кабінети, де працюють сімейні лікарі, спілкувався із керівниками медичних закладів та медперсоналом.

Володимир Гройсман про боротьбу з контрабандою: Наша справа чесна і ми переможемо

Дата створення: 14:34 03.08.2018, Переглядів: 102

Оголошена Урядом України боротьба із контрабандою – справа, яка долає ганебне явище схем на кордоні, а отже, сприяє економічному розвитку держави, розвитку підприємництва і модернізації країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи останню інформацію Державної фіскальної служби щодо перебігу кампанії «Україна без контрабанди». «В липні ми отримали до бюджету «плюс» 3,2 млрд грн. Це те, що нам вдалося мобілізувати додатково, виходячи з наших заходів. Хочу подякувати ДФС, Митниці, Нацполіції. Це справа для всіх правоохоронних органів. Просив би всіх об’єднуватися. Потенціал величезний. Ці кошти належать не контрабандистам. Вони належать українському воїну, пенсіонеру, лікарю. Це кошти, на які треба робити модернізацію країни. Будемо мати ще надходження, цифри будуть говорити самі за себе», - сказав Глава Уряду.

На Вінниччині в рамках програми «Питна вода» профінансовано реалізацію 9 об’єктів майже на 7 млн грн

Дата створення: 14:14 03.08.2018, Переглядів: 99

Про реалізацію обласної програми «Питна вода» розповів директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков. За словами посадовця, в Україні загалом і на Вінниччині зокрема гостро стоїть питання із забезпечення населення якісною питною водою. Це пов’язано із суттєвим зниженням рівня ґрунтових вод.

Вінницький національний аграрний університет здійснює підготовку студентів за 5 військово-обліковими спеціальностями

Дата створення: 13:10 03.08.2018, Переглядів: 99

До військової підготовки за програмою офіцерів запасу залучаються студенти, які на початок занять з військової підготовки навчаються на 3-му курсі денної форми навчання вищих навчальних закладів.

На Вінниччині фестиваль родинної пісні «Мамина піч» зібрав сотні поціновувачів української пісні

Дата створення: 13:07 03.08.2018, Переглядів: 190

2 серпня, в мальовничому селі Канава, що на Тиврівщині, відбувся традиційний фестиваль родинної пісні «Мамина піч». Щороку в цей день на берег річки Південний Буг з’їжджаються тисячі поціновувачів української пісні, щоб поринути в атмосферу багатих українських традицій. Під час фестивалю до присутніх з вітальним словом звернувся голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій: «Ми живемо в дуже непростий час, що спонукає нас повернутися до найсвітлішого – до Бога, до нашого коріння та родини. Я переконаний в тому, що на сьогодні в суспільстві є запит на добро, щирість, любов та злагоду».

Обережно на сонці!

Дата створення: 13:06 03.08.2018, Переглядів: 97

У зв’язку із підвищенням температурних режимів, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області спільно з Департаментом цивільного захисту обласної державної адміністрації попереджають населення про перегрівання організму, що виникає в результаті тривалого перебування на сонці або в занадто жаркому приміщенні. Ознаками перегрівання є: