Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Уряд виділив 100 млн грн на подолання наслідків надзвичайної ситуації на Чернігівщині

Дата створення: 08:15 12.10.2018, Переглядів: 90

Кабінет Міністрів України розпорядився виділити з резервного фонду державного бюджету на 2018 рік 100 млн грн на подолання наслідків надзвичайної ситуації, що трапилася на території військового складу Міноборони в Ічнянському районі Чернігівської області. Проект розпорядження підготувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.  Коментуючи ухвалене рішення, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив: «Ми приймаємо рішення виділити 100 млн грн. Міністерству фінансів – швидко скоординуватися з областю (керівництвом Чернігівської ОДА), аби швидко вирішити всі бюрократичні питання», - сказав Глава Уряду.

Президент: Томос – фактично ще один Акт проголошення незалежності України

Дата створення: 08:12 12.10.2018, Переглядів: 84

«Томос – фактично ще один Акт проголошення незалежності України. Імперія втрачає один із останніх важелів впливу на свою колишню колонію», - заявив Президент Петро Порошенко щодо рішення Синоду Вселенського Патріархату. «Питання Томосу та автокефалії виходить далеко за межі церковного життя. Тому до нього долучилася держава. Це є питання нашої незалежності. Це – питання нашої національної безпеки. Це – питання нашої державності. Це – питання всієї світової геополітики», - підкреслив Президент.

Українська армія продовжує глибоку модернізацію озброєння та військової техніки - Президент

Дата створення: 08:11 12.10.2018, Переглядів: 88

Під час зустрічі з командирами бригад та інших підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України Президент, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко зазначив, що чотири роки тому Україна боронилася «винятково залишками озброєння та військової техніки, що дісталася нам у спадок від радянської армії». Під час зустрічі з командирами бригад та інших підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України Президент, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко зазначив, що чотири роки тому Україна боронилася «винятково залишками озброєння та військової техніки, що дісталася нам у спадок від радянської армії».

На Вінниччині відбувся «круглий стіл» з нагоди відзначення Дня захисника України

Дата створення: 08:10 12.10.2018, Переглядів: 81

11 жовтня, в приміщенні філії обласної універсальної наукової бібліотеки імені К.А. Тімірязєва, за ініціативи громадської організації «Вінницька обласна Асоціація ветеранів силових структур», відбулося засідання круглого столу «День захисника України – свято багатьох поколінь». У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, ветерани силових структур області, науковці, письменники, журналісти, представники організацій громадянського суспільства, зокрема члени Громадських рад при облдержадміністрації та обласній Раді, представники засобів масової інформації регіону.

Українська армія продовжує глибоку модернізацію озброєння та військової техніки  - Президент

Дата створення: 16:15 11.10.2018, Переглядів: 85

Під час зустрічі з командирами бригад та інших підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України Президент, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко зазначив, що чотири роки тому Україна боронилася «винятково залишками озброєння та військової техніки, що дісталася нам у спадок від радянської армії».

12 жовтня вступає в дію Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку»

Дата створення: 15:47 11.10.2018, Переглядів: 80

20 березня Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку», який вводиться в дію з 12.10.2018 року. Закон встановлює в Україні механізм стратегічної екологічної оцінки (СЕО), який діє в країнах Європейського Союзу відповідно до  директиви ЄС 200142 та передбачає, що всі важливі документи, зокрема, державні програми та плани, повинні проходити стратегічну екологічну оцінку з урахуванням ймовірних ризиків тих чи інших дій для довкілля.

На Вінниччині обговорили ключові аспекти щодо погашення заборгованості із заробітних плат та інших соціальних виплат в регіоні

Дата створення: 15:46 11.10.2018, Переглядів: 67

11 жовтня, у приміщенні обласної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови ОДА Андрія Гижка відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. До ключових питань, розглянутих під час засідання, було включено легалізацію та середньомісячний рівень заробітної плати в області. Під час наради Андрій Гижко зауважив: «Другий рік поспіль рівень середньомісячної заробітної плати у Вінницькій області становить 7710 грн, що також є гарним показником, адже за рівнем зарплат Вінниччина входить до першої десятки областей на загальнодержавному рівні». Перший заступник голови ОДА також акцентував увагу на відповідальності керівництва місцевого рівня стосовно питань легалізації заробітних плат та погашення заборгованості з грошового забезпечення. «Варто підкреслити, що одним із факторів децентралізації є передача фінансових ресурсів, а також функцій та можливостей на об’єднані територіальні громади, що мають значні повноваження, включаючи створення на місцевому рівні тих органів, що мають право інспектувати та застосовувати штрафні санкції щодо вирішення відповідних питань, включаючи здійснення контролю за дотриманням норм законодавства про працю», - зазначив Андрій Гижко.

В районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

Дата створення: 14:31 11.10.2018, Переглядів: 116

11 жовтня в районному Будинку культури, за участю керівництва району, учасників антитерористичної операції, представників трудових колективів, голів громадських організацій та жителів району відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

На Вінниччині урочисто відкрито чемпіонат України зі стрільби кульової «Кубок Поділля»

Дата створення: 12:42 11.10.2018, Переглядів: 69

10 жовтня у Вінниці відбулось урочисте відкриття чемпіонату України зі стрільби кульової «Кубок Поділля» серед спортсменів 1998 р. н. та молодших (гвинтівка, пістолет, рухома мішень), меморіал пам’яті ЗМС Бориса Мельника -срібного призера Олімпійських ігор 1972 р. в м. Мюнхен. В урочистостях взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник управління фізичної культури та спорту ОДА(ЗМС, дворазовий чемпіон світу, срібний призер Олімпійських ігор з велоспорту) Сергій Чернявський, віце-президент федерації стрільби України, головний тренер національної збірної команди України зі стрільби кульової Олександр Камінський, голова обласного відділення НОК України (ЗМС, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання) Павло Хникін, державний тренер України зі стрільби кульової Андрій Петросюк, тренери спортсмени, представники ЗМІ.

Російській окупаційній владі не вдасться приховати свої злочини від міжнародної спільноти – Президент про початок моніторингу ЮНЕСКО в Криму

Дата створення: 08:23 11.10.2018, Переглядів: 75

Президент Петро Порошенко вітає рішення Виконавчої ради Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) про початок прямого моніторингу ситуації в Автономній Республіці Крим та Севастополі. «Російській окупаційній владі не вдасться приховати свої злочини від міжнародної спільноти. Як не вдасться їй уникнути і заслуженої відповідальності», - зазначив Президент у своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.