Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Чемпіонат області з футболу серед юнаків 2001-2002 р.р.

Дата створення: 11:55 19.06.2018, Переглядів: 53

     У м.Вінниця відбулася фінальна частина змагань  чемпіонату області з футболу серед юнаків 2001-2002 р.р. З 18 команд, які приймали участь у чемпіонаті області з футболу наша команда ДЮСШ вперше за 10 років посіла IV місце. Вітаємо діток, тренерський склад та керівників ДЮСШ за гарно проведений рік!

Мін’юст удосконалив порядок вивезення дітей за кордон, передбачений законопроектом #ЧужихДітейНеБуває

Дата створення: 11:52 19.06.2018, Переглядів: 48

     Мета законодавчих новацій #ЧужихДітейНеБуває – захистити в першу чергу права дитини. Водночас, аби врахувати інтереси обох з батьків, разом з громадськими організаціями та народними депутатами Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині. Про це повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко.

Уряд разом з силовими відомствами напрацював спільний план дій по боротьбі з контрабандою на митниці, – Прем’єр-міністр

Дата створення: 09:17 19.06.2018, Переглядів: 51

   Кабінет Міністрів України спільно з Міністерством внутрішніх справ, Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро України, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, Державною фіскальною службою, Службою безпеки України  напрацювали план дій, направлений на ефективну боротьбу з контрабандою та тіньовими схемами на митниці. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він сказав, що основні положення були обговорені 18 червня, під час спеціальної наради, присвяченої проблемам, які мають місце на кордоні.

Лептоспіроз (пам’ятка для населення)

Дата створення: 09:08 19.06.2018, Переглядів: 78

     Лептоспіроз – спільне для людей і тварин небезпечне інфекційне захворювання, яке  викликається мікроорганізмами – лептоспірами.  

Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ в державі

Дата створення: 08:59 19.06.2018, Переглядів: 51

    Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ»,  - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.

Першого вересня у м. Вінниці відкриється новий навчальний заклад

Дата створення: 08:55 19.06.2018, Переглядів: 47

    Про це зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк під час наради в Департаменті освіти і науки, яка відбулась  18 червня.

У Вінницькій області декларації із сімейними лікарями уклали понад 604 тисячі пацієнтів

Дата створення: 08:53 19.06.2018, Переглядів: 45

     Загалом з початку кампанії «Лікар в кожну родину», а саме з другого квітня по 18 червня 2018 року, у Вінницькій області зареєстровано 604 978 декларацій. Більше 2 тис. декларацій зареєстровано у Барському, Бершадському, Вінницькому, Гайсинському, Хмільницькому районах. З медичним супроводом в області протягом минулого тижня визначились 46 тис. 920 жителів.

Відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

Дата створення: 16:53 18.06.2018, Переглядів: 88

      18 червня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення,  в якому взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, начальник  Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Людмила Рабей, головний державний інспектор управління Держпраці у Вінницькій області Петро Гречух та заступник начальника-начальник Мурованокуриловецького відділення Жмеринської ОДПІ Олег Ліщина. Вів засідання голова райдержадміністрації Сергій Ладан, який зазначив, що на розвиток економіки та розвязання соціальних проблем впливають такі фактори як зайнятість населення та рівень оплати праці. В районі проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з легалізації зайнятості. Про забезпечення соціальних прав застрахованих осіб та наповнення бюджету Пенсійного фонду України  шляхом легалізації заробітної плати  та використання Державного реєстру загальнообов’язкового державного  соціального страхування - виступила начальник  Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Людмила Рабей.  

На Вінниччині активно проводиться робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа

Дата створення: 15:18 18.06.2018, Переглядів: 50

     Сьогодні, 18 червня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної комісії під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Івасюка щодо розподілу житла та приміщень для дітей-сиріт та осіб з їх числа.