Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

УВАГА! АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР'ЯН!

Дата створення: 09:22 20.06.2018, Переглядів: 61

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Тернопільська область долучилася до проекту Марини Порошенко по впровадженню інклюзивної освіти

Дата створення: 09:21 20.06.2018, Переглядів: 45

    У рамках робочої поїздки в Тернопільську область дружина Президента України Марина Порошенко та голова обласної державної адміністрації Степан Барна підписали Меморандум про долучення області до проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Тернопільщина стала 19-м регіоном нашої держави, в якому реалізується цей проект.

На Вінниччині обговорили питання впровадження нових інструментів е-урядування

Дата створення: 09:10 20.06.2018, Переглядів: 41

    В рамках реалізації Меморандуму про співпрацю в напрямку втілення спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» у Вінницькій області, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко провів робочу зустріч з експертами програми EGAP. Зокрема, із координатором компоненту «Національна політика» програми EGAP і представником фонду Innovabridge Йорданкою Томковою, координатором компоненту «Е-демократія» програми EGAP Сергієм Кареліним та координатором програми EGAP у Вінницкій області Віктором Маценко.

Василь Броварник: Ми прагнемо організувати в області зручну і сучасну систему пасажирських та габаритно-вагових перевезень

Дата створення: 09:03 20.06.2018, Переглядів: 40

    На цьому наголосив заступник голови  ОДА  під час  засідання колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

А.Парубій спрямував проект закону (реєстр. №8497) про утворення Вищого антикорупційного суду до Комітету з питань правової політики з дорученням терміново розглянути

Дата створення: 14:53 19.06.2018, Переглядів: 36

      Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання у вівторок, повідомив що до Парламенту надійшов проект Закону №8497, який подано відповідно до Конституції, і який передбачає утворення Вищого антикорупційного суду. А.Парубій зазначив, що він невідкладно спрямував цей документ до Комітету з питань правової політики з дорученням терміново розглянути та висловив сподівання, що він буде включений до порядку денного. «Завтра на комітеті відбудеться розгляд, і у четвер ми матимемо змогу ухвалити цей закон, щоб ще цього року антикорупційний суд запрацював. Це наше зобов’язання, це продовження нашої роботи зі створення Антикорупційного суду, - сказав Голова Верховної Ради. - Закон не складний, не об’ємний, тому сподіваюсь, що буде така ж підтримка залу по цьому закону, як і під час розгляду базового закону про Вищий антикорупційний суд».

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Дата створення: 14:13 19.06.2018, Переглядів: 94

       На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема, однією із таких форм є патронат над дітьми. Патронатна форма виховання дітей визначається главою 20 Сімейного кодексу України та прийнятою постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»,   як  тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Актуальність теми полягає в тому. що дитинство в Україні визнається загальнонаціональним пріоритетом і здійснюється з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

На Вінниччині, з нагоди 100 - річчя державної служби в Україні та відзначення Дня державної служби, проведено ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дата створення: 14:04 19.06.2018, Переглядів: 56

    В Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької області 19 червня відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Президент вніс як невідкладний законопроект про утворення антикорупційного суду на розгляд Верховної Ради

Дата створення: 14:00 19.06.2018, Переглядів: 58

     Президент Петро Порошенко відповідно до статті 93 та частини другої статті 125 Конституції України вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України "Про утворення Вищого антикорупційного суду".

Відбувся он-лайн семінар

Дата створення: 13:47 19.06.2018, Переглядів: 65

    19 червня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся он-лайн семінар на тему «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування» за участю селищного та сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

А.Парубій спрямував проект закону (реєстр. №8497) щодо започаткування роботи Вищого антикорупційного суду до Комітету з питань правової політики з дорученням терміново розглянути

Дата створення: 13:10 19.06.2018, Переглядів: 46

    Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання у вівторок, повідомив що до Парламенту надійшов проект Закону №8497, який відповідно до Конституції, започатковує роботу Вищого антикорупційного суду. А.Парубій зазначив, що він невідкладно спрямував цей документ до Комітету з питань правової політики з дорученням терміново розглянути та висловив сподівання, що він буде включений до порядку денного. «Завтра на комітеті відбудеться розгляд, і у четвер ми матимемо змогу ухвалити цей закон, щоб ще цього року антикорупційний суд запрацював. Це наше зобов’язання, це продовження нашої роботи зі створення Антикорупційного суду, - сказав Голова Верховної Ради. - Закон не складний, не об’ємний, тому сподіваюсь, що буде така ж підтримка залу по цьому закону, як і під час розгляду базового закону про Вищий антикорупційний суд».