Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Земснаряд, закуплений за кошти обласного бюджету, очистив річкове дно від 30 тисяч кубометрів мулу в районі забору води КП «Вінницяоблводоканал»

Дата створення: 15:57 12.10.2018, Переглядів: 97

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко сьогодні, 12 жовтня, проінспектував хід очисних робіт в районі забору води КП «Вінницяоблводоканал». Розчистка відбувається із використанням нового земснаряду, потужність якого дозволяє підняти 400 м3 ґрунту за годину. Наразі від мулу, на глибину до 4-5 метрів, розчищено дно в санітарній зоні «Водоканалу», а це близько трьохсот метрів над протяжністю річки і більше 30 тисяч кубометрів мулу.

Інформація фінансового управління про виконання районного бюджет Мурованокуриловецького району станом на 12.10.2018 року

Дата створення: 15:54 12.10.2018, Переглядів: 85

До загального фонду районного бюджету станом на 12 жовтня 2018 року  надійшло доходів в сумі 154 347,1 тис.грн., при уточненому плані на січень-жовтень 159 684,0 тис.грн., що складає 96,7 %, в тому числі за жовтень надійшло доходів в сумі 12 087,5 тис.грн.

Відбулося засідання робочої групи у справах проходження альтернативної

Дата створення: 15:18 12.10.2018, Переглядів: 97

10 жовтня відбулося засідання робочої групи у справах проходження альтернативної (невійськової) служби жителями нашого району. На комісії було розглянуто ряд актуальних питань та прийнято відповідні рішення.

Глава Уряду - інвесторам: Ви потрібні Україні, і Україна потрібна вам

Дата створення: 13:08 12.10.2018, Переглядів: 88

Обраний Урядом орієнтир зростання економіки в 5 і більше відсотків вимагає залучення серйозного масиву інвестицій, і всі вони можуть бути успішними. Отже, не тільки Україні потрібні інвестори, а й інвесторам потрібна Україна – як майданчик ефективного і результативного підприємництва. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з підприємцями в рамках щорічної зустрічі інвесторів фонду Horizon Capital. Глава Уряду наголосив, що більшість урядових реформ - фундаментальні. Вони проводяться в пострадянській країні. Але їх мета – розкрити той потенціал, який Україна має.

На підтримку постраждалим від вибухів на військових складах у Чернігівській області, Вінниччина відправила майже 800 листів шиферу до міста Ічня

Дата створення: 13:07 12.10.2018, Переглядів: 81

Сьогодні, зі складу матеріального резерву Вінницької облдержадміністрації відвантажено майже 800 листів шиферу, які направлено до населених пунктів, що постраждали від вибухів на 6 військовому арсеналі поблизу м. Ічня, що у Чернігівській області. Про це повідомив директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко.

На Вінниччині в рамках відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва вшанували пам'ять полеглих героїв

Дата створення: 13:04 12.10.2018, Переглядів: 95

За традицією, в рамках відзначення в області Дня захисника України та Дня Українського козацтва, які припадають на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, відбулося урочисте покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі. У заході взяли участь керівництво області та міста, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, ветерани Другої світової війни (1939-1945), інваліди та діти війни, представники організацій громадянського суспільства, учасники антитерористичної операції на сході України, військовослужбовці збройних сил України, духовенство, громадські активісти, мешканці та гості міста, а також представники засобів масової інформації регіону.

Вінниччина - найкомфортніший регіон для ведення бізнесу в Україні

Дата створення: 11:55 12.10.2018, Переглядів: 80

Про це свідчать результати рейтингу «Regional Doing Business. 2018», розробниками якого вдруге стали Офіс ефективного регулювання (BRDO) та Спілка Українських Підприємців (СУП). Оцінювання проводилось за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування вітчизняних підприємців. У фокусі дослідження 6 напрямків взаємодії підприємців із владою, а саме: створення підприємства, сплата місцевих податків; одержання дозволів на будівництво; оформлення земельної ділянки під об’єкт нерухомості; приєднання до електромережі, якість електронних сервісів. Детальніше з методологією можна ознайомитись за посиланням: http://rdb.brdo.com.ua/

Вашим прикладом ми виховуємо нове покоління українських воїнів - Президент на Хмельниччині зустрівся з ветеранами АТО

Дата створення: 11:43 12.10.2018, Переглядів: 89

Президент Петро Порошенко на Хмельниччині зустрівся з ветераном АТО Олександром Дарморосом та його бойовими побратимами. "Український народ пам'ятає той подвиг, який ви робите і робили для нашої держави», - наголосив Петро Порошенко.

Тридцять шість підприємців-початківців виграли гранти обласного конкурсу стартапів

Дата створення: 10:29 12.10.2018, Переглядів: 89

Сертифікати переможцям конкурсу бізнес-планів вручав сьогодні, 11 жовтня, в приміщенні обласної державної адміністрації керівник області Валерій Коровій. Підприємців-початківців із перемогою в конкурсі також привітали голова конкурсної комісії, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко та голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін. Розпочинаючи зустріч, очільник регіону акцентував увагу на важливості підтримки розвитку малого і середнього бізнесу: «Вся Європа живе за рахунок розвитку малого бізнесу. Останні три роки для Вінниччини стали, без перебільшення, найкращими в плані економічного розвитку за всі роки незалежності. Ми активно працюємо над створенням в області нових робочих місць з гідними заробітними платами, залученням іноземних інвестицій. Промисловість – це та галузь, яка біля себе, через мультиплікатор, створює велику кількість додаткових робочих місць. Це і будівництво, і логістика, і сфера послуг».

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

Дата створення: 10:28 12.10.2018, Переглядів: 84

Дорогі співвітчизники! Дорогі українці!Господь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод Константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване та протягом тривалого часу виборюване  нами  «так!». Помісній, автокефальній, православній Церкві України – бути!