Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Президент України прийняв Міністра закордонних справ Латвії

Дата створення: 08:17 21.06.2018, Переглядів: 44

       Президент України Петро Порошенко прийняв Міністра закордонних справ Латвійської Республіки Едгарса Рінкевичса.

Андрій Гижко: На Вінниччині пільгові категорії громадян і надалі користуватимуться послугами безоплатного проїзду

Дата створення: 08:15 21.06.2018, Переглядів: 43

     20 червня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко провів зустріч з представниками спілок учасників АТО Вінниччини та перевізниками щодо питання пільгового перевезення та його відшкодування.

Щодо порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата створення: 08:15 21.06.2018, Переглядів: 42

     Держава вживає всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, догляду за ними та возз’єднання їх із членами сім’ї, включаючи розшук, звільнення  з полону, повернення в Україну дітей, незаконно вивезених за кордон.

Глава Уряду: Україна без контрабанди – реальна, у нас є політична воля навести лад на кордоні

Дата створення: 14:49 20.06.2018, Переглядів: 58

    Започаткована Урядом України програма боротьби з контрабандою «Україна без контрабанди» буде стовідсотково реалізована – спільно з силовими відомствами і за лідерства Міністерства внутрішніх справ, Державної фіскальної служби і Національної поліції. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Маємо гуртуватись із сильнішими – громади Вінниччини приєднуються до ОТГ

Дата створення: 14:44 20.06.2018, Переглядів: 52

   В Україні продовжуються  процеси децентралізації, найбільш вагомим здобутком реформи стала передача бюджетних коштів на місця та створення об’єднаних громад у регіонах. Вінниччина не займає перших місць за рейтингом об’єднаних громад, але на сьогодні, на теренах області  їх вже створено 35,  і з них – 9 міських, 10 селищних, 16 сільських. На території області ОТГ створювались за перспективним планом – таких  24, 11 громад скористались добровільністю процесу об’єднання.

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Дата створення: 14:28 20.06.2018, Переглядів: 81

     Все, що ми беремо з собою в своє доросле і самостійне життя, – закладено в нас перш за все в сім’ї, в години сімейного спілкування, сімейного дозвілля. Звичайно, світ дитини формують, також, і школа, і вулиця, і інтернет мережа, і книги... Але саме в сім’ї формуються  звички і вміння,  погляди і життєві плани, потреби і здібності, розвиваються емоції і почуття, відповідальність до себе й інших, милосердя і співчуття до людини.

На черговому засіданні обласної земельної комісії погоджено 11 проектів розпоряджень голови ОДА з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування

Дата створення: 14:00 20.06.2018, Переглядів: 53

      19 червня, під керівництвом першого заступника голови ОДА Андрія Гижка відбулось 113 засідання обласної комісії, на яке було подано 12 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, в тому числі 9 проектів розпоряджень, підготовлених Головним Управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та 3 проекти розпоряджень голови облдержадміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА.

Президент підписав закон, який заохочує громадян до військової служби

Дата створення: 10:33 20.06.2018, Переглядів: 61

      Глава держави підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби".

Могилів-Подільською місцевою прокуратурою виявлено порушення щодо сплати забудовником коштів пайової участі

Дата створення: 10:31 20.06.2018, Переглядів: 62

    Могилів-Подільською місцевою прокуратурою Вінницької області вивчено стан сплати забудовниками до бюджету коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на території Мурованокуриловецького району.

Наші дії повернуть довіру до влади, – Володимир Гройсман

Дата створення: 09:49 20.06.2018, Переглядів: 46

     Дії Уряду на нинішньому етапі політики реформ повернуть довіру до влади, втрачену через надмірну кількість політиків-популістів, які були і є в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з делегатами ХІV Українського муніципального форуму.