Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Надходження Вінниччини до зведеного бюджету зросли на 20 відсотків

Дата створення: 13:09 16.10.2018, Переглядів: 41

За січень-вересень 2018 року до зведеного бюджету від платників Вінниччини надійшло майже 9,7 млрд гривень платежів, що контролюються органами ДФС. Зазначена сума на 20 відсотків або на 1,6 млрд гривень більша, ніж сплачена у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський. Посадовець зауважив, що з усіх бюджетних надходжень 9 місяців звітного року, до державного бюджету надійшло понад 4,2 млрд гривень. Місцевий бюджет за цей час отримав майже 5,5 млрд гривень податків, зборів та інших платежів.

Понад двісті товаровиробників з усіх районів області беруть участь у традиційних осінніх сільськогосподарських ярмарках

Дата створення: 11:31 16.10.2018, Переглядів: 41

Щосуботи, протягом жовтня, у місті Вінниця, відбуваються сільськогосподарські ярмарки. На площі, яка прилягає до торговельного центру «PlazaPark» по вулиці Келецькій, 117-Б,  вінничани мають змогу купити продовольчі товари та сільгосппродукти.

Вінничани стали бронзовими медалістами ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор

Дата створення: 11:29 16.10.2018, Переглядів: 41

Бронзовими медалістами III літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року, які проходять в Аргентині, стали акробати-вінничани –  Дарина Плоходнюк та Олександр Мадей. Тренери переможців – заслужений тренер України Юрій Голяк та заслужений тренер України Галина Ковальчук. Дарина Плахотнюк і Олександр Мадей звзяли участь у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у складі національної збірної України. 15-річна Дарина Плохотнюк – майстер спорту України, займається спортивною акробатикою з 7-ми років, у змішаній парі з Олександром – 7 років.

У 2018 році Україна святкує 100-річчя випуску перших поштових марок України

Дата створення: 11:06 16.10.2018, Переглядів: 41

Цікавою була історія їх виникнення. Дослідники філателії відзначають кілька ранніх проектів створення поштової марки. Цю ідею висували і шведський лейтенант К. Треффенберг, і словенський чиновник Л. Кошір , і англійський видавець Д. Чалмерс та інші. Але запровадження наклеюваної поштової марки пов’язують з ім’ям англійського поштмейстера Роуленда Хілла, – автора ескізу першої у світі поштової марки, яка увійшла в обіг 6 травня 1840 р. в Англії.

В області триває видача посвідчень нового зразка особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата створення: 11:05 16.10.2018, Переглядів: 39

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 року № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» затверджено новий Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.  Порядком удосконалено механізм видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, під час складання ядерних зарядів та проведення на них регламентних робіт, з метою забезпечення єдиного підходу до розгляду документів і прийняття обґрунтованих рішень щодо визначення і підтвердження відповідного статусупередбачено створення регіональних комісій з визначення статусу осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В районі розпочато опалювальний сезон

Дата створення: 10:46 16.10.2018, Переглядів: 49

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 09 жовтня 2018 року № 357 "Про початок опалювального сезону на території району"  з 15 жовтня 2018 року розпочато  опалювальний  сезон  в соціальній сфері району.

Глава Уряду ініціює посилення заходів безпеки на військових об'єктах

Дата створення: 10:39 16.10.2018, Переглядів: 46

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює посилення заходів безпеки на військових об'єктах, передусім складах боєприпасів. Про це він сказав в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів, коментуючи перебіг подій на території військового складу Міноборони в Ічнянському районі Чернігівської області. На початку тижня там сталася пожежа з подальшою детонацією боєприпасів, що обумовило евакуацію понад 12 тис. людей. Як зазначив Глава Уряду, причини пожежі визначать правоохоронні органи. Втім ключову версію – диверсію – виключати не можна, адже склади були і залишаються однією з цілей ворога. Та головне, що в подібних ситуаціях всі служби навчилися працювати злагоджено.

Віруючі та громадськість Вінниччини приєдналися до Всеукраїнської  міжцерковної молитви за Україну

Дата створення: 08:11 16.10.2018, Переглядів: 55

14 жовтня в день Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України на Софійській площі м.Києва відбулася молитва за Україну, її військо та єдину Церкву. Очолили молебень представники християнських церков України.

Виступ Президента України під час участі у молитовному заході за Україну

Дата створення: 12:22 14.10.2018, Переглядів: 76

«Я українець… Я люблю той народ, до якого належали мої батьки, мої діди, прадіди…. Серед котрого я родився, виріс, мовою котрого я співав… Не бути українцем я не можу так само, як дуб не може переродитись у березу, липа в сосну. Решту своїх сил віддам цілком і безповоротно службі духовним і церковно-релігійним інтересам свого українського народу»…  

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня захисника України!

Дата створення: 07:00 14.10.2018, Переглядів: 100

Шановні жителі району! Прийміть вітання з величним національним святом – Днем захисника України. Це свято мужніх оборонців та визволителів рідної землі.