Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

На Вінниччині бібліотекарі з ОТГ вчились як зробити бібліотечну справу ефективною

Дата створення: 08:07 09.08.2018, Переглядів: 87

Представники бібліотечних закладів ОТГ Вінницької області сьогодні відвідали тренінг «Механізми створення та функціонування бібліотек в ОТГ», який організував Вінницький центр розвитку місцевого самоврядування за сприянняПрограми « U-LEAD з Європою». На сьогодні бібіліотеки громад фінансуються по залишковому принципу і перед ними стоїть завдання оптимізувати свою діяльність з огляду на фінансову та спеціалізовану ефективність. Спікерами заходу виступили експерт Вінницького ЦРМС з місцевих фінансів -Інна Святна, президент Асоціації бібліотек Вінниччини – Наталія Морозова, а також представники успішних громад області.

Більше 17 мільйонів гривень державної субвенції виділено для розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків Вінниччини

Дата створення: 16:37 08.08.2018, Переглядів: 95

Сьогодні, під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе та заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної відбулась відео-нарада в режимі on-line щодо розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків, підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та інших актуальних питань впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку. У вінницькій студії були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, заступник директора департаменту освіти і науки ОДА Олена Чорна, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Стоялова та керівники відповідних структур та організацій області.

На Вінниччині у комунальну власність 10 об’єднаних територіальних громад передано 8665,6 га земельних ділянок

Дата створення: 16:37 08.08.2018, Переглядів: 95

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», на території Вінницької області у 2018 році планується передати 34 об’єднаним територіальним громадам 38,6 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність. Між Головним управлінням Держгеокадастру та всіма об’єднаними територіальними громадами укладено меморандуми про співпрацю в умовах здійснення заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, метою яких є визначення основних вимог та підходів, що застосовуватимуться при передачі у комунальну власність ОТГ земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

До уваги мешканців селища та жителів нашого району!

Дата створення: 15:36 08.08.2018, Переглядів: 109

У зв’язку з тим, що на дитячому майданчику площі Тараса Шевченка зафіксовано ряд порушень, зокрема випадки навмисного розкручування з’єднань елементів ігрових конструкцій, використання дорослими дитячих атракціонів тощо, районна державна адміністрація інформує, що з метою недопущення випадків вандалізму, пошкодження майна та вчинення неправомірних дій громадянами, встановлено камери відеоспостереження. Зйомка проводиться цілодобово. Усі відеоматеріали з правопорушеннями будуть передаватись до правоохоронних органів для юридичної їх оцінки та притягнення винних до відповідальності.   

Президент провів телефонну розмову з Держсекретарем США

Дата створення: 14:41 08.08.2018, Переглядів: 96

          Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Держсекретарем США Майком  Помпео.

КРОК У ПІДПРИЄМНИЦТВО УЧАСНИКА АТО - ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата створення: 14:38 08.08.2018, Переглядів: 88

 Участь у бойових діях для багатьох стає переломним моментом, що змушує переглянути усталені життєві пріоритети і прагнення.

Валерій Коровій перевіряє перебіг ремонтних робіт на дорогах Вінниччини

Дата створення: 14:36 08.08.2018, Переглядів: 86

           Вчора, 7 серпня, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно із заступником Василем Броварником та директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Миколою Ткачуком відвідали Тростянецький район.   До с. Демидівка веде кам’яна бруківка протяжністю 6 км, на ділянці якої вже розпочато ремонтні роботи. За словами начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Корольчука, цьогоріч буде збудовано до одного кілометра дороги та використано 2,4 млн грн на проведення відповідних робіт.

Аудитори Вінниччини за 7 місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 19,2 млн грн

Дата створення: 14:32 08.08.2018, Переглядів: 78

           За результатами інспектувань фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області впродовж семи місяців поточного року виявили втрати матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 17,5 млн грн та факти неефективних управлінських дій, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 98,5 млн грн. Вжитими заходами забезпечено усунення втрат на 19,2 млн грн. При проведенні 6 державних аудитів встановлено, що неефективні управлінські рішення призвели (можуть призвести) до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 119,5 млн грн.

З 1 вересня перші класи будуть навчатися за новим державним стандартом, – Прем’єр-міністр

Дата створення: 14:26 08.08.2018, Переглядів: 86

          З 1 вересня в Україні учні перших класів навчатимуться за новим державним стандартом і в нових класах, на оснащення яких цього року виділено 1 млрд грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

На Вінниччині активно ведеться підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років

Дата створення: 15:39 07.08.2018, Переглядів: 94

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації в області активно тривають роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та здійснюється комплекс організаційних заходів спрямованих на забезпечення сталої роботи галузі в умовах понижених температур. Наразі продовжується виконання запланованих заходів, темпи виконання робіт відповідають графіку (60%). В тому числі по видам робіт: