Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Глава Уряду: Очищення кордону від контрабанди – справа честі

Дата створення: 16:41 21.06.2018, Переглядів: 66

   Очищення кордону від проявів контрабанди та сприяння «сірому імпорту» є справою честі для всіх гілок влади, оскільки втрати держави від непрозорості на кордонах сягають мільярдів гривень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час всеукраїнської селекторної наради з питань боротьби із контрабандними схемами на кордоні України.

Найбільший і найцінніший його твір – Незалежність України – Президент попрощався з поетом Іваном Драчем

Дата створення: 16:38 21.06.2018, Переглядів: 66

    Президент Петро Порошенко разом з дружиною  Мариною Порошенко взяли участь у панахиді за поетом Іваном Драчем. Прощання з поетом та громадським діячем відбулось у Володимирському соборі. Панахиду за поетом відправив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Ігор Івасюк: Забезпеченість кваліфікованими робітничими кадрами – обов’язкова умова подальшого економічного розвитку регіону

Дата створення: 16:34 21.06.2018, Переглядів: 63

 21 червня,  в облдержадміністрації відбулось засідання регіональної  ради професійної освіти (стейкхолдерів) щодо коригування регіонального замовлення у 2017 році   та затвердження регіонального замовлення  на підготовку робітничих кадрів для закладів професійної (професійно-технічної ) освіти на 2018 рік.

З початку року на Вінниччині легалізовано та залучено до оподаткування понад 2 тисячі громадян

Дата створення: 15:59 21.06.2018, Переглядів: 61

   Вжитими заходами податкового контролю з виявлення найманих працівників, праця яких використовується суб’єктами господарювання (працедавцями) без документального оформлення трудових відносин та належного оподаткування, підрозділами фіскальної служби Вінниччини виявлено 706 найманих осіб.  Ще 1337 громадян, які надавали різні послуги без сплати податків, виявлено та залучено до оподаткування.  Після легалізації та оподаткування цих осіб бюджет отримав 2 млн 799,9 тис. грн. податкових платежів.

Вступники мають самостійно рахувати середній бал атестата, а приймальні комісії – перевіряти правильність обрахунку, – роз’яснення МОН

Дата створення: 15:53 21.06.2018, Переглядів: 62

    Випускникам шкіл, що вступатимуть до вишів, потрібно самостійно розраховувати середній бал атестата. Внесення відповідного запису в додаток до атестата не передбачено в затверджених КМУ зразках документів про повну загальну середню освіту.

Чемпіонат району з футболу серед колективів фізкультури

Дата створення: 15:46 21.06.2018, Переглядів: 73

   Стартував I тур чемпіонату району з футболу серед колективів фізкультури присвячений 95-річниці утворення Мурованокуриловецького району.

Підсумки апробації Державного стандарту початкової освіти підвели на колегії Департаменту освіти і науки ОДА

Дата створення: 15:38 21.06.2018, Переглядів: 64

     Засідання відбулося 21 червня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка у Вінницькій академії неперервної освіти. Керівник звернувся до колег з проханням контролювати проведення оздоровчої кампанії в стаціонарних оздоровчих закладах, враховуючи трагічний минулорічний досвід Одеської області, а також зазначив, що концепція Нової української школи переходить в фазу реального втілення, тому станом на 1 вересня повинні бути створені всі умови для навчання першокласників.

Прем’єр-міністр під час звіту Уряду: 2017 рік став роком відкриття нових можливостей в більшості сфер

Дата створення: 11:05 21.06.2018, Переглядів: 71

    Минулий рік був непростим для держави й громадян, але він став роком відкриття нових можливостей в більшості сфер і заклав основу сталого зростання, яке спостерігаємо і підтримуємо сьогодні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час презентації звіту роботи Уряду України за 2017 рік в Комітеті Верховної Ради України з питань економічної політики. Глава Уряду наголосив, що звіт був переданий Парламенту ще в лютому поточного року – як того вимагає законодавство. Втім, ключова ідея сьогоднішньої презентації – показати, яким є і має бути результат спільної роботи Уряду та Парламенту.

ЖНИВА СТАРТУВАЛИ

Дата створення: 09:03 21.06.2018, Переглядів: 78

   Вчора, 20 червня,  на території району стартувала жнивна кампанія. Про перші обмолочені гектари озимого ячменю проінформували: приватне підприємство “Влад” с.Котюжани (керівник Мельник В.П.), ПП “Скрипник і К” с. Перекоринці (керівник Скрипник В.І.), ФГ “Вищеольчедаївське” с.Обухів (керівник Дмитрук В.І.).

На Вінниччині більше 19 тисяч першокласників будуть працювати за новими Державними стандартами

Дата створення: 08:47 21.06.2018, Переглядів: 69

    У Вінницькій академії неперервної освіти відбувся Обласний форум початкової освіти «Leadfest: Нова українська школа в дії». Вітала учасників форуму заступник директора департаменту Олена Чорна: «Я пам’ятаю початок цього експерименту, як ми обговорювали деталі, хвилювалися за хід проекту та планували результати. Але впродовж року, в ході робочих зустрічей потрохи ця тривога перетворилася на впевненість в досягнення хорошого результату. Головними рушіями цієї реформи є вчителі, тому саме від вас залежить чи буде відбуватися реформа, коли ви закриєте двері своєї класної кімнати. Я розумію, що це важко і непросто, але найважче було вчителям-першопрохідцям. Давайте вчитися в них, поширювати знання і разом робити Нову українську школу».