Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

На Вінниччині обговорили ключові питання щодо безпеки пасажирських перевезень та попередження ДТП на автошляхах області

Дата створення: 08:19 10.08.2018, Переглядів: 72

9 серпня, у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА відбулась нарада з питань безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та попередження ДТП на автошляхах області. Проведення наради відбулось за участю заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА – начальника управління транспорту, енергетики та зв’язку Віктора Данильченка, начальника  управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області Олексія Соколовського, представника відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Андрія Джулепи, співробітника Регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області Вадима Солоднюка та представника Управління Держпраці у Вінницькій області Миколи Павличука. В обговоренні найбільш важливих питань щодо гарантування безпеки пасажирських перевезень також взяли участь співробітники відповідних структур, представники громадських організацій та спілок, власники, керівники автотранспортних підприємств та фізичні особи-підприємці, що здійснюють перевезення пасажирів на міжміських і приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі області.

Лілія Гриневич: Цьогоріч на вступній кампанії електронна система працювала без збоїв, однак реєстрацію часом гальмували помилки вступників

Дата створення: 08:18 10.08.2018, Переглядів: 71

Під час вступної кампанії-2018 система реєстрації електронних кабінетів працювала без збоїв, тож і вступники, і приймальні комісії могли комфортно в ній працювати. На цьому наголосила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час прес-конференції, що відбулася 9 серпня 2018 року в МОН. «Я хочу зауважити, що, мабуть, найбільш приємною новацією вступу цьогоріч була справно працююча система ЄДЕБО, яка не підвисала і дала можливість як вступникам, так і приймальним комісіям спокійно та комфортно працювати з нею. Торік ми запроваджували систему з коліс, у дуже швидких темпах, тож виникали певні проблеми. Однак цього року ми показали, що коли система налагоджена, то вона працює нормально, технічних збоїв практично не було», – зазначила Лілія Гриневич.

З 10 серпня по 10 вересня на Вінниччині діятиме заборона на вилов раків

Дата створення: 15:20 09.08.2018, Переглядів: 81

З метою збереження та охорони популяції раків в Україні діє літньо-осіння заборона на вилов цих річкових мешканців. Відповідно до наказу Управління державного агентства рибного господарства у Вінницькій області від 02.08.2018 р. № 53-О «Про заборону вилову раків під час линьки у водоймах Вінницької області в 2018 році» з 10 серпня по 10 вересня заборонено будь-який вилов раків у водоймах Вінницької області. Основна мета заборони – захистити членистоногих у період другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі. Линька раків відбувається один-два рази на рік у дорослих особин, а в молодих – щоразу при рості та розвитку. Вона триває від кількох годин до однієї доби. Проте період формування та зміцнення нового панцира може тривати від одного до півтора місяця. Саме в цей час і діє заборона на вилов раків.

Тривають роботи по переоснащенню котельні в навчально-виховному комплексі "Середньо загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гімназія №1"

Дата створення: 15:13 09.08.2018, Переглядів: 88

В ході проведення тендерних закупівель відбулися відкриті торги щодо технічного переоснащення котельні в навчально-виховному комплексі "Середньо загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гімназія №1" із встановленням твердопаливних котлів. Відповідно до протоколу від 04.06.2018 року  тендерного комітету переможцем став ПрАТ  "Барський машинобудівний завод". Вартість впровадження даного заходу становить 3 млн. 210 тис.грн.. На даний період проведено заміну 3 котлів на енергозберігаючі, встановлено димові труби.

На Вінниччині на семінарі для працівників служб управління персоналом органів виконавчої влади області розглядали питання щодо проведення спецперевірки

Дата створення: 13:08 09.08.2018, Переглядів: 86

Сьогодні, в приміщенні обласної державної адміністрації для уповноважених осіб з питань запобігання та протидії корупції структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також представників кадрових служб відповідальних за проведення спецперевірки відбувся семінар щодо особливостей та нововведень у законодавстві що стосується проведення спецперевірки. Тематику семінару для всіх учасників широко розкрив головний спеціаліст сектору з питань запобігання корупції апарату обласної державної адміністрації Андрій Сільницький. Так, фахівець ознайомив із нормативно-правовою базою, яку слід використовувати під час проведення спецперевірки та детально розповів про категорії осіб, стосовно яких вона має проводитись.

Вже 100 ОСББ зацікавлені утеплити багатоповерхівки завдяки ЕСКО

Дата створення: 11:36 09.08.2018, Переглядів: 83

Цього літа Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію в регіонах країни, яка розкрила переваги співпраці ОСББ та ЕСКО-інвесторів для утеплення будинків.

Вітання голови Вінницької ОДА Валерія Коровія аграріям Вінниччини з намолотом другого мільйона тонн зерна

Дата створення: 11:20 09.08.2018, Переглядів: 92

Шановні аграрії Вінниччини! Від усієї громади Вінницької області щиро вас вітаю із намолотом 2-го мільйона тонн зерна!

Дотримуйтесь вимог безпеки праці!

Дата створення: 10:52 09.08.2018, Переглядів: 91

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що на сільськогосподарських підприємствах Вінницької області за 2017 рік сталося 28 нещасних випадки з них 4 із смертельним наслідком.

Восени введемо в експлуатацію перші локомотиви для «Укрзалізниці» по кооперації з «General Electric», - Прем’єр-міністр

Дата створення: 08:09 09.08.2018, Переглядів: 92

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви, які будуть вироблені і укомплектовані для ПАТ «Укрзалізниця» по коопераційному договору з американським гігантом «General Electric». Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви, які будуть вироблені і укомплектовані для ПАТ «Укрзалізниця» по коопераційному договору з американським гігантом «General Electric». Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

На Вінниччині 70% від зібраної озимої пшениці належить до продовольчої групи та відповідає стандартам якості

Дата створення: 08:08 09.08.2018, Переглядів: 88

Сьогодні, 8 серпня, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція щодо проведення в області жнивної кампанії та рівня якості зерна врожаю поточного року. В обговоренні вищезазначених питань взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Микола Ткачук, начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук, директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України Олександр Корнійчук,  начальник  відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Телефус.