Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Президент України прийняв делегацію державних секретарів ФРН

Дата створення: 08:18 19.10.2018, Переглядів: 16

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із делегацією державних секретарів федеральних міністерств Німеччини.

Валерій Коровій провів зустріч із Почесним президентом Міжнародної Ради з охорони пам’яток і визначних місць (ІКОМОС) Густаво Араозом

Дата створення: 15:41 18.10.2018, Переглядів: 27

Сьогодні в приміщенні облдержадміністрації відбулась офіційна зустріч з  Почесним президентом Міжнародної Ради з охорони пам’яток і визначних місць (ІКОМОС) Густаво Араозом, який  перебуває з візитом на Вінниччині. В зустрічі взяли участь: голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови ОДА Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський, асистент радника посла США в Україні з питань преси, освіти та культури Ольга Любінецька, радник Міністра культури України Павло Третьяков , директор Українського центру культурних досліджень Ірина Френкель, керівники департаментів та управлінь  облдержадміністрації. 

Ще дванадцять творів місцевих авторів відібрано для видання за рахунок коштів обласного бюджету

Дата створення: 15:10 18.10.2018, Переглядів: 23

Вчора, 17 жовтня, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулось чергове засідання експертної ради з питань видання творів місцевих авторів. За результатами голосування присутніх членів експертної ради відібрано 12 творів. Нагадаємо, що за результатами попереднього засідання, експертною радою відібрано до друку 38 з поданих 74 творів місцевих авторів. На видання цих книг проведено процедуру публічних закупівель, укладено угоди з поліграфічними підприємствами на суму 720 тисяч гривень. Оскільки обласним бюджетом на поточний рік для видання творів місцевих авторів передбачено 1 млн  гривень, є можливість видати ще декілька книг.

Проект вчених з Вінниччини переміг в міжнародному конкурсі University Startup World Cup у Копенгагені

Дата створення: 13:28 18.10.2018, Переглядів: 27

Як повідомляє Урядовий портал, стартап-проекти вчених з Вінниці та Сум здобули перші місця у міжнародному конкурсі стартапів University Startup World Cup, який проходив у Копенгагені (Данія). Обидва проекти-переможці змогли долучитися до конкурсу як фіналісти Всеукраїнського фестивалю інновацій, який Міністерство освіти і науки України проводило у травні 2018 року.

Мінсоцполітики анонсувало старт загальнонаціональної інформаційної кампанії щодо протидії торгівлі людьми

Дата створення: 11:51 18.10.2018, Переглядів: 27

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим. З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим.

Понад 778 млн грн єдиного податку сплатили вінничани до казни

Дата створення: 11:50 18.10.2018, Переглядів: 25

Впродовж січня-вересня 2018 року платники Вінниччини, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували 778 млн 355,4 тис.грн єдиного податку. При цьому всі ці кошти поповнили місцевий бюджет.

Президент України провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО

Дата створення: 11:49 18.10.2018, Переглядів: 29

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО Расою Юкнявічене. Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Головою Парламентської Асамблеї НАТО Расою Юкнявічене.

В районному центрі пройшла «Хода за свободу»

Дата створення: 11:18 18.10.2018, Переглядів: 60

      18 жовтня в рамках інформаційної компанії з  нагоди  Європейського  дня боротьби з торгівлею людьми в смт Муровані Курилівці відбулася "Хода за свободу", в якій  взяли участь понад сто громадян, небайдужих до проблеми  торгівлі людьми.

Майже 82 мільйони гривень субвенції з держбюджету спрямують на будівництво в області чотирнадцяти сільських амбулаторій

Дата створення: 10:44 18.10.2018, Переглядів: 27

Всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулась сьогодні, 17 жовтня. Вінниччину в обласній студії селекторних нарад ПАТ «Укртелеком» представляв заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. У режимі відеоконференцзв’язку учасники наради обговорили ключові питання щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості.