Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Шановні колеги!

Дата створення: 14:50 22.06.2018, Переглядів: 40

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України. Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави є дуже відповідальна справа, від якої залежить успіх економічних та соціальних перетворень у нашій країні, благополуччя людей, їх відношення до влади. Висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку району.  Запорукою успішного виконання намічених цілей є Ваш професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід. Щиро бажаю всім міцного здоров’я, добра та щастя, витримки і терпіння, необхідних у нашій роботі, невичерпної енергії, нових здобутків у справі служіння народу України.

Міжнародні експерти відвідали фіскальну службу Вінниччини

Дата створення: 11:42 22.06.2018, Переглядів: 34

    Керівник ДФС України Мирослав Продан належить до когорти сучасних новаторів, котрі прагнуть вдосконалення задля збільшення ефективності роботи. Тож за його ініціативи експерти міжнародного рівня всебічно вивчають діючу в Україні систему адміністрування податків та зборів, з метою надання пропозицій щодо побудови оновленої системи фіскальної служби, яка дозволить якісно поліпшити рівень обслуговування платників податків.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата створення: 11:25 22.06.2018, Переглядів: 56

       22 червня, в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, відбулося покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам.

Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата створення: 10:38 22.06.2018, Переглядів: 41

                                    Дорогі співвітчизники!

Держкомтелерадіо України оголосив конкурс на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»

Дата створення: 10:34 22.06.2018, Переглядів: 35

       Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку

Дата створення: 09:49 22.06.2018, Переглядів: 42

    «Цей Закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції», - заявляє Президент Петро Порошенко. Глава держави привітав українців з прийняттям Закону «Про національну безпеку України».

Відбулося засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата створення: 08:10 22.06.2018, Переглядів: 54

  21 червня 2018 року  в залі засідань райдержадміністрації проведено  засідання районної  комісії  з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Петренко.

Андрій Парубій: Настав час, щоб Верховна Рада України раз і назавжди поставила крапку у питанні зняття депутатської недоторканності, щоб народні депутати як усі громадяни України були рівні перед Законом, рівні перед правосуддям (відео)

Дата створення: 08:10 22.06.2018, Переглядів: 40

     Про це заявив Голова Верховної Ради Андрій Парубій на початку вечірнього пленарного засідання Парламенту, після виступу Генерального прокурора Юрія Луценка щодо подань Генпрокуратури про зняття недоторканності та притягнення до відповідальності деяких народних депутатів. Йшлося про те, що Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України не зміг ухвалити відповідні рішення.

Андрій Гижко взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді щодо незаконного ввезення товарів на митну територію України

Дата створення: 16:50 21.06.2018, Переглядів: 51

    Сьогодні, 21 червня, відбулась Всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з питань посилення боротьби із незаконним ввезенням товарів на митну територію України.

Медики Вінниччини долучились до всеукраїнського обговорення впровадження Концепції розвитку системи громадського здоров'я

Дата створення: 16:48 21.06.2018, Переглядів: 49

    Сьогодні, 21 червня, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА в он-лайн режимі відбулась чергова  експертна зустріч з питань обговорення проекту Закону України «Про систему громадського здоров'я» в контексті «Впровадження Концепції розвитку системи громадського здоров'я».