Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ГІДНО ВИСТУПИЛИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ «ЗОЛОТИЙ КОЛОС УКРАЇНИ»

Переглядів: 97

25 - 31 липня в місті Скадовськ Херсонської області проходили фінальні Всеукраїнські змагання "Золотий колос України". Отримавши перемогу у фінальних обласних змаганнях, команда нашого району здобула право представляти Вінницьку область у фіналі Всеукраїнських змагань.

Після проведення мандатної комісії до змагань було допущено 18 команд. Команди розподілили на три групи. Наша команда «Колос» потрапила до групи «Б», де зіграла з командами Полтавської, Дніпропетровської , Миколаївської , Запорізької та Кіровоградська областей.

Першу гру наші футболісти зіграли з командою Полтавської області. Розпочали дуже енергійно з масованих атак на ворота суперника, що й призвело до швидко забитого гола на третій хвилині матчу. Але тим і цікавий футбол , що ситуація на полі змінюється постійно, так і сталось на сьомій хвилині матчу, коли з поля вилучили нашого гравця. Суперник заволодів перевагою і до кінця першого тайму хлопці відверто відбивались. Після перерви навіть не відчувалось , що вони грають у меншості, бо м’ячем володіла тільки наша команда, яка мала декілька моментів для взяття воріт. Команда суперника огризнулась лише один раз у другому таймі на останніх хвилинах матчу, але на своєму місці впевнено зіграв наш воротар, перегравши нападника суперника. Остаточний рахунок - 1:0 на користь нашої команди.

На другу гру з командою Дніпропетровської області хлопці вийшли втомленими (перша та друга гра відбулись в один день), але налаштовані лише на перемогу. Суперник почав гру невпевнено, боязко і, як кажуть, не забиваєш ти - забивають тобі, що і зробили тричі наші футболісти. Остаточний рахунок 3:0 на нашу користь. Третя та четверта ігри ( з Миколаївською та Запорізькою областями ) завершилися  з однаковим рахунком 2:0 на користь Мурованокуриловецького «Колоса». В останній грі в групі з Кіровоградською областю наші земляки розійшлись внічию 1:1. З своєї групи наша команда з 13 набраними очками вийшла в наступний етап з 1 місця.

В чвертьфіналі зустрілись з «Нивою» Миколаївської області. Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. Згідно регламенту змагань команди пробивали дев’ятиметрові удари, а це, як кажуть, лотерея. Наша команда поступилась у серії дев’ятиметрових ударів  з рахунком 4:5.

Для того, щоб посісти п’яту сходинку, потрібно було перемагати у двох наступних матчах. З цим завданням наша команда впоралась, отримавши перемоги  над місцевою командою «Джарилгач» Херсонської області та «Лідер» - з Полтавської області. Хочеться відмітити те, що команда на досить високому рівні провела усі вісім матчів та жодного разу не програла в основний час гри. Юні футболісти отримали неоціненний досвід гри на Всеукраїнських змаганнях. Велика вдячність гравцям за підготовку до змагань, за те, що ви показали себе як особистості  і  в цілому як команда.

Вихованці, батьки, педагогічний коллектив спортивної школи, а також відділ фізичної культури та спорту райдержадміністрації завдячують небайдужим людям, які посприяли у вирішенні питання щодо участі у  фінальних Всеукраїнських змаганнях  "Золотий колос України". Керівництво району допомогло в організаційних питаннях. Фінансову підтримку надали спонсори команди Спориш І.Д., Францішко С.В., Кагляк І.М., Дмитрук В.І., Гора В.В., Войтко Ю.І., Сопов  С.А., Скрипник А.І., Бринзюк  В.О. Дзюбак  С.А., Станківський В.Р., Король О.Г.

Завдяки добрим справам цих людей ми ще з більшим натхненням будемо працювати, щоб надалі залучати дітей, підлітків та доросле населення нашого району до занять фізичною культурою та ведення здорового способу життя.