Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ТРИВАЄ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

Переглядів: 64

9-10 липня відбулись чвертьфінальні поєдинки чемпіонату району з футболу. Фіналіст минулого року команда Рівного на своєму стадіоні приймала футболістів Вербовця. Активні вболівальники та справжня атмосфера спортивного свята панували на цій грі, яка закінчилась з рахунком 0:0. Гра-відповідь у Вербовці теж завершилась внічию - 1:1, але за рахунок гола на виїзді у півфінал вийшла команда Рівного. В іншій чвертьфінальній парі Муровані Курилівці на власному полі впевнено перемогли команду Обухова 6:2 та у виїзному поєдинку – 5:4  і здобули путівку у півфінал.

Переконливо з своїми суперниками із Котюжан впоралась команда із села Роздолівка, яка вдома перемогла з рахунком 5:2, а виїзний поєдинок завершила з рахунком 2:0 на свою користь. Справжній  футбольний спектакль розіграли у своїх зустрічах футболісти Галайковець та Вищеольчедаєва. Перша гра на полі Галайковець завершилась з рахунком 4:2 на користь господарів. У матчі-відповіді вищеольчедаївці до останнього боролися за вихід у півфінал і завершили цю гру з рахунком 3:1 на свою користь. Однак у цій переможній для господарів грі за вищеольчедаївську команду було заграно гравця, вилученого з поля у попередньому матчі. За правилами змагань команді Вищеольчедаєва зарахували технічну поразку з рахунком 0:3 і завдяки цьому Галайківці пройшли далі.

У півфінал вийшли найсильніші команди району.  На цій стадії змагань між собою поміряються силами Рівне з Мурованими Курилівцями і Галайківці з Роздолівкою. В цих іграх визначаться команди, які здобудуть путівку у фінал, а також ті, що змагатимуться у матчі за третє місце.