Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Обласні змагання з малого футболу «Золотий колосок»

Переглядів: 134

13-27 травня пройшли обласні змагання з малого футболу «Золотий колосок» серед юнаків 2003 року народження. 13 травня команда юнаків району в груповому турнірі виграла у команди Барського району з рахунком 5:1 і зіграла внічию 0:0 з командою Жмеринського району та здобула право виступати у фіналі змагань.

Фінальна частина обласних змагань проходила у Могилеві-Подільському. Згідно регламенту змагань команда в півфіналі зустрілася з однолітками із Піщанського району. Гра проходила з перемінним успіхом і закінчилася з рахунком 2:2, а в серії пенальті перемогла. У грі за перше місце юні футболісти зустрічалися з командою Жмеринського району і перемогли з рахунком 1:0.

Команду нагороджено кубком та дипломом І ступеня, а гравців – грамотами обласної ради ВФСТ «Колос». До цих змагань готували тренери районної ДЮСШ Анатолій Козак та Сергій Кирилюк. Юні футболісти нашого району вже четвертий раз поспіль будуть представляти область у фіналі Всеукраїнських змагань, які пройдуть у липні цього року в місті Скадовськ Херсонської області.