Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Визначення права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

Дата створення: 10:29 21.05.2018, Переглядів: 2

     Соціальний захист малозабезпечених сімей забезпечується шляхом надання їм допомоги згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Допомога призначається за певних умов. Статтею 7 зазначеного Закону визначено умови, за яких державна соціальна допомога не призначається. Зокрема, допомога не призначається у випадках, коли працездатні члени малозабезпеченої сім’ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання протягом 3-х місяців, що передують місяцю звернення за допомогою. Якщо особи в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню, чи доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку; доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, за інвалідами ІІ групи внаслідок психічного розладу, а також за особами, які досягли 80-річного віку чи надають соціальні послуги, такі особи вважаються зайнятими та матимуть право на допомогу.

Пенсійна реформа лише розпочалася, підвищення пенсій відтепер буде постійним, – Глава Уряду

Дата створення: 09:04 21.05.2018, Переглядів: 3

     Пенсійна реформа, яка стартувала восени минулого року, перебуває на перших етапах впровадження, і попереду багато змін, одна з яких – автоматичне підвищення пенсій в залежності від можливостей економіки, а не політичних обіцянок. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Таланти Мурованокуриловеччини»

Дата створення: 08:39 21.05.2018, Переглядів: 9

Під такою назвою днями в Міжнародний день музеїв у виставковій залі Мурованокуриловецького районного краєзнавчого музею імені Федора Коновалюка було відкрито виставку конкурсних робіт на здобуття мистецької премії імені Федора Коновалюка 2018 року.

Валерій Коровій: Сьогодні серце Європи тут – у нашій рідній Вінниці

Дата створення: 12:15 20.05.2018, Переглядів: 5

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації у своєму виступі на урочистому відкритті Дня Європи у Вінниці. В урочистих заходах з нагоди святкування Дня Європи взяли участь: Президент України Петро Порошенко і Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, народні депутати та члени Уряду України, духовенство, офіційні делегації з  Республіки Польщі, Македонії, Молдови, Румуніїї, Литви,Чеської Республіки ,а також із міст України: Ужгорода, Херсона, Новоград-Волинського та  жителі м.Вінниці.

Ми всі разом маємо рухатися в Європу кожного дня – Президент привітав українців з Днем Європи

Дата створення: 12:14 20.05.2018, Переглядів: 6

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко у Вінниці взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Європи в Україні. Глава держави привітав жителів Вінниці та всю Україну зі святом.

Президент підписав Указ про остаточне припинення участі України у статутних органах СНД

Дата створення: 08:16 19.05.2018, Переглядів: 4

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про остаточне припинення участі України у роботі статутних органів Співдружності Незалежних Держав (СНД). Про це Глава держави повідомив під час виступу у Вінниці на урочистостях з нагоди Дня Європи. «І сьогодні ми зробили все можливе, щоб перетнути рубікон, повертаючись до Європейського Союзу. Сьогодні я підписав відповідний Указ про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів СНД», - повідомив Петро Порошенко.

20 травня День пам’яті жертв політичних репресій

Дата створення: 16:15 18.05.2018, Переглядів: 61

Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

19 травня в Україні відзначають День Європи

Дата створення: 16:14 18.05.2018, Переглядів: 59

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Керівники області провели зустріч із Президентом Ясської повітової Ради Румунії Марічелом Попа

Дата створення: 15:34 18.05.2018, Переглядів: 54

В рамках відзначення Дня Європи у Вінниці, до області завітала делегація Ясського повіту Республіки  Румунії.

Інформація фінансового управління про виконання районного бюджету Мурованокуриловецького району станом на 18.05.2018 року

Дата створення: 15:31 18.05.2018, Переглядів: 54

До загального фонду районного бюджету станом на 18 травня 2018 року  надійшло доходів в сумі 77 685,5 тис.грн., при уточненому плані на січень-травень 81 283,0 тис.грн., що складає 95,6 відсотків, в тому числі за травень надійшло доходів в сумі 15 354,7 тис.грн.