Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ:  ДОСТУПНО, ЗРУЧНО, ОПЕРАТИВНО

Дата створення: 08:34 24.09.2018, Переглядів: 0

Могилів-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України продовжує приймати заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам.

Вантажоперевізників Вінниччини закликають не перевищувати встановлені законодавством обмеження тоннажності

Дата створення: 08:31 24.09.2018, Переглядів: 0

21 вересня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко провів нараду з представниками вантажоперевізників щодо руху великогабаритного транспорту автодорогами області та відповідальності за пошкодження дорожнього покриття. У нараді також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, начальник Служби автомобільних доріг області Ігор Корольчук та очільник новоствореного управління державних доріг місцевого значення облдержадміністрації Олег Бабій.

На 2018 рік для Вінницької області на поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг місцевого значення виділено 561 млн.грн

Дата створення: 08:29 24.09.2018, Переглядів: 1

Днями, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція на тему: «Стан автомобільних доріг Вінницької області» за участю заступника голови обласної державної адміністрації Василя Броварника, начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Корольчука та в.о. начальника управління дорожнього господарства ОДА Олега Бабія.  Нагадаємо, що протягом 2017 року Урядом було прийнято ряд реформ, які передбачають нову систему фінансування на автодороги загального користування з урахуванням процесу децентралізації. Відтак, дороги державного значення залишились на балансі Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, натомість, з 1 січня 2018 року, 7500 км доріг загального користування місцевого значення передано на баланс Вінницької обласної державної адміністрації.

Делегація з Вінниччини знайомилась з досвід дніпровських колег із запровадження технологій електронного врядування

Дата створення: 15:14 21.09.2018, Переглядів: 50

Фахівці  Вінницької облдержадміністрації, в тому числі й працівники департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, переймали досвід дніпровських колег із запровадження технологій електронного врядування. Так, у Дніпропетровські області на розбудову системи  використали  5 млн грн., левову частку коштів отримали від європейських програм підтримки. В результаті створили мобільний центр, який виїздить у найвіддаленіші куточки області та до людей з інвалідністю. Також в області діє єдиний зведений сall-центр всіх служб, 56 ЦНАПів. Окрім віртуального офісу, що надає широкий спектр електронних послуг, запровадили ще й такі опції, як відкритий бюджет, оцінка якості доріг, соціальний інспектор, центр допомоги учасникам АТО, центр міжнародного грантрайтінга. Учасників вінницької делегації ознайомили й продемонстрували роботу всіх операційних систем, а також механізми захисту інформації. Регіональна програма «Розвиток і підтримка сфери надання адміністративних послуг у Дніпропетровській області на 2018-2020 роки» має об`єднати всі села та райони в єдину базу і спростити громадянам доступ до публічної інформації та адміністративних послуг.

На Вінниччині розпочато реалізацію найбільшого в області проекту за підтримки ЄС - «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань»

Дата створення: 15:13 21.09.2018, Переглядів: 50

Проект фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми  «Угода  мерів  –  Демонстраційні  проекти»  та  реалізується  Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер». Сьогодні, 21 вересня, в приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція за участі Гніванського міського голови Володимира Кулешова, керуючої справами виконкому Гніванської міської ради Оксани Поштар, представника ГО Єврорегіон «Дністер» Андрія Кавунця та  фахівця відділу енергоменеджменту Департаменту  житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури  облдержадміністрації Тетяни Гальчак.

Інформація фінансового управління про виконання районного бюджету Мурованокуриловецького району станом на 21.09.2018 року

Дата створення: 14:49 21.09.2018, Переглядів: 53

     До загального фонду районного бюджету станом на 21 вересня 2018 року  надійшло доходів в сумі 140 009,9 тис.грн., при уточненому плані на січень-вересень 144 143,5 тис.грн., що складає 97,1 %, в тому числі за вересень надійшло доходів в сумі 14 039,6 тис.грн.

Старости об’єднаних територіальних громад Вінниччини взяли участь у тренінгу з актуальних питань розвитку територій

Дата створення: 11:20 21.09.2018, Переглядів: 54

Як розвивати території старостинських округів – про це говорили у Вінницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування під час тренінгу для керівників старостатів Вінниччини. Захід організовано за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Мурованокуриловецьке районне управління ГУ Держпродспоживслужби інформує!

Дата створення: 11:14 21.09.2018, Переглядів: 61

  УВАГА! АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР'ЯН! Амброзія полинолиста - однорічна яра рослина, за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва - полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 2-2,5 метрів, а коріння заглиблюється до 4 метрів. Стебло і листя опушені. Квітки жовтого кольору, зібрані в колосоподібні суцвіття на вершинах гілок. Насіння амброзії -несправжній плід обернено яйцеподібної форми з 5-10 шипами навколо верхньої частини і одним більшим в центрі. Розмножується амброзія насінням, яке утворюється у великій кількості. Одна рослина може давати до 80-100 тис. насінин. Насіння амброзії зберігає схожість в ґрунті до 40 років. Проростає амброзія в травні – червні. Період цвітіння-з серпня до настання заморозків.                                                      

Наша армія стає армією нового покоління українців – Президент

Дата створення: 10:18 21.09.2018, Переглядів: 56

В Посланні «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році» до Верховної Ради Президент Петро Порошенко окремо зупинився на питаннях оброни держави, зокрема подальшого розвитку українського війська. Президент нагадав про стан Збройних Сил України на початку російської агресії весною 2014 року. «Лише шість тисяч повністю готових до бою вояків весною 2014 року могли виставити Збройні Сили України, коли почалася агресія Російської Федерації проти нашої держави. І то, якби транспорт був з колесами, був з пальним, з акумуляторами. Це не докір військовим. Це – вирок політикам, прем’єр-міністрам і міністрам оборони, які роками скорочували особовий склад, розпродували зброю, розтринькували майно, розбазарювали шпиталі, військові містечка, полігони, розкрадали землі. Ще б трохи, вони б і солдат пустили з молотка. От що називається «заробляти на армії», - сказав Президент та додав, що лише «завдяки мужності воїнів і потужному волонтерському рухові, завдяки добровольцям – ми зупинили агресора».

На Козятинщині активно розвивається одне з перших підприємств України, що займається розведенням равликів

Дата створення: 10:17 21.09.2018, Переглядів: 53

Вчора, 20 вересня, в рамках робочого візиту до Козятинського району, Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко спільно з в.о. голови Козятинської райдержадміністрації Сергієм Прохоровим відвідали підприємство «Еко Равлик» в с.Куманівка, яке займається вирощуванням та переробкою равлика виноградного. Зареєстроване у 2008 році, підприємство на той час було першим, хто в Україні зайнявся розведенням равликів. На сьогодні в сезон на фермі працює до 30 осіб. «Еко Равлик» постачає свою продукцію (оброблене м’ясо та ікру равликів) до найбільших торгівельних мереж України, а також на експорт, зокрема, до Чехії, Франції. Зважаючи на високий попит на цей делікатесний продукт, у планах – побудова нового заводу та нарощення обсягів виробництва. Оглядаючи потужності ферми, Володимир Мережко зазначив: «Обласна державна адміністрація зацікавлена в тому, щоб на території області діяло таке інноваційне підприємство, як ваше, адже, на порівняно невеликих площах, є можливість виробляти продукт з високою доданою вартістю. Крім того, ферма з вирощування равликів становитиме і певний туристичний інтерес, зокрема, з точки зору гастротуризму».